Про нас

Дітки Ком – інтернет магазин дитячих товарів і іграшок, дитячого одягу, одягу для новонароджених, товарів для вагітних і годуючих мам.

Незамінні дитячі речі, такі як слінги, кенгуру і ергорюкзакі. Завжди у продажу ранці шкільні, рюкзаки дитячі фоторамки та фотоальбоми.

Зв’язатися з нами можна завжди за телефонами: (096) 103-22-08, 044-383-08-55 написати нам лист на адресу: info@detky.com.ua

Ми в своїй діяльності спираємося на один критерій – тільки кращі пропозиції, тільки за кращими цінами, тільки найякісніше обслуговування.

У нашому магазині ви завжди зможете знайти все дитячі товари, які потрібні новонародженим і для хрещення.

Весь товар, який ми пропонуємо до продажу має гігієнічні висновки і сертифікований в Україні.

Ми працюємо в рамках правого поля України, шануємо Закони України та цінуємо свою репутацію!

Ми пропонуємо партнерські програми, подарункові сертифікати, знижки постійним клієнтам, постійно діючі акції і товари зі знижкою на не сезон продукцію.

Ми пропонуємо скористатися й послугами професійного фотографа для формування портфоліо або для того, щоб зберегти самі красиві моменти життя Вашої дитини!

Ми гнучкі, чуйні і лояльні!

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб Ви, наші дорогі покупці, залишилися повністю задоволені товаром, обслуговуванням і отримали максимально вичерпну інформацію про все, що стосується дитячого одягу, іграшок, хрестильних приладдя, підготовці до пологів і перших кроків вашого малюка в життя, виховання дітей, а також неоціненним корисних порад, що стосується взагалі життєвих ситуацій, а так же смачним і ексклюзивними рецептами на нашому сайті!

Всі результати пошуку