(044) 383 08 55
Корзина 0
Сравнить

Хвороби малюка

Будь тривалий плач без причини , явне повторюване занепокоєння , візуальне відхилення ( навіть незначне ) вимагає консультації фахівця.

Все під контролем

За чим повинна спостерігати мама новонародженого ?

Вічка, носик , пупкова ранка і вміст підгузника. Необхідно також оцінити шкірні покриви і характер смоктання.
 

У дівчаток важливо оглянути грудні залізяки , а у хлопчиків мошонку , у тих і інших - статеві органи.
 

Найпоширеніші проблеми перших місяців : дакріоцистит (закупорка слізних проток ) , мокнучий пупок , дисбактеріоз , судинні утворення на шкірі і ущільнення , кефалогематоми , укорочена вуздечка мови .
 

У дівчаток можуть спостерігатися незначні виділення з грудей , її нагрубание , також трапляються синехии малих статевих губ.
 

У хлопчиків потрібно простежити , щоб яєчка опустилися в мошонку , а головка статевого члена вільно відкривалися ( при огляді це перевірить хірург і виключить фімоз ) . Зазвичай неонатологи ретельно оглядають немовляти перед випискою і дають батькам рекомендації . Однак трапляється й так , що недуга дає про себе знати через деякий час.
Не бійся зайвий раз звертатися до лікаря , нехай і для свого заспокоєння . Невипадково дільничний педіатр навідується до вас регулярно. Став питання ! Навіть якщо не довіряєш цього доктора , максимально прояснити ситуацію. Принаймні , ти дізнаєшся назва явища , яке тебе насторожило. Далі дій за схемою: отримати якомога більше знань , пов'язаних з ним , і знайти кращого фахівця . Постарайся зрозуміти раз і назавжди: ніхто і ніколи не подбає про твоє дитину так , як це зробиш ти . І саме на тобі лежить відповідальність за його здоров'я.

Ти маєш право сумніватися в призначеннях лікаря , уточнювати діагноз , знаходити щадні методики лікування , перевіряти ще раз призначення та вчитуватися в інструкції до препаратів. Точно так же саме ти відповідаєш за графік прийому ліків і виконання процедур , а ще за профілактику і зміцнення імунітету.

Доктор може рекомендувати , наполягати , але змусити тебе не може. Остаточно вирішуєш ти , як у випадку звернення за допомогою , так і при відмові від неї ( включаючи відмову від госпіталізації ) .

важливі особливості

Не дарма кажуть про інтуїтивної зв'язку між мамою і малюком. За великим рахунком ти якимось внутрішнім чуттям завжди знаєш , що відбувається з дитиною. Але , тим не менш , тобі доведеться аналізувати всі симптоми самостійно і розбиратися , на що саме необхідно реагувати негайно. Кожна дитина індивідуальна , і в умовах однієї сім'ї в тому числі. Для старшого температура не страшна , його організм легко справляється з інфекцією , а у молодшого навіть невелике підвищення на градуснику викликає судоми. Один спокійно переносить прохолодне повітря і протяги , а іншому загрожує запалення легенів через прохолодного вітерця.

Власне , вже по першій застуді все буде більш -менш ясно. Як правило , отриманий від мами при народженні імунітет діє на всю силу перші півроку , потім захист починає слабшати . Якщо ти годуєш грудьми , то зможеш передати антитіла до тих хвороб , які перенесла . Ось чому жінці під час застуди рекомендують продовжувати прикладати дитину . Не виключено , що він взагалі не захворіє або все в легкій формі.

Що стосується малюків- штучників , то їм доводиться самостійно напрацьовувати імунітет. Саме цим і пояснюється той факт , що дітки , їсти суміш , хворіють частіше. Втім , дітлахи на природному вигодовуванні це теж пройдуть в свій час.

В данном разделе мы постарались собрать статьи и рассказы, впечатления и советы, которые максимально интересно и познавательно рассказывают о детях, детских товарах и вещах.

Наши категории статей позволят родителям просто и быстро найти любую нужную информацию, начиная от состава тканей детской одежды до вопросов психологии и отношений в семье.

Вы так же самостоятельно можете делится своими рассказами в нашем блоге или на форуме Детки Ком, продавать свои товары и услуги на нашей барахолке или делится своими фотографиями в нашем фотоальбоме.

А анонсируем и делимся оперативной информацией в наших новостях от Детки Ком.

Для тех. кто хочет быть в курсе событий всегда могут узнать последние события, происходящие в детском мире, информацию о модных трендах детской одежды и товаров для детей  из актуальных статей от магазина Детки Ком.


Автор: Овчинников Сергей
Работает на: Amiro CMS