(044) 383 08 55
Корзина 0
Сравнить

Кращі новинки Lego 2016

Інтернет магазин Дітки Ком хоче розповісти вам про найцікавіше в світі іграшок всіх часів та народів - іграшки Лего.

  Кожний рік діти у всьому світі з нетерпінням чекають новинок від улюбленого Lego. І вони не бувають розчаровані. Кожен рік і малюки і підлітки отримають нагоду захоплюватися кращими конструкторами.

Lego Екскаватор – навантажувач 10811Lego Рухомий робокостюм Майлза 10825Чарівна карета Софії Першої 10822Lego Ветеринарний набір лікарки Плюшевої 10828

Для самих маленьких діток в цьому році було продовжено серію LEGO DUPLO. Нові конструктори «Екскаватор – навантажувач» 10811 і «Рухомий робокостюм Майлза» 10825 дуже сподобалися маленьким інженерам. Насичені кольори, досить великі детальки і цікава конструкція, а результат – цікава іграшка!  А дівчатка були у захваті від конструктора «Чарівна карета Софії Першої» 10822. 

Тільки подивіться – який красивий білосніжний пегас і пишна сукня у Софії! Також набір «Ветеринарний набір лікарки Плюшевої» 10828 не залишив їх байдужими, адже у лікарки є все необхідне, щоб полікувати хворих – Котика і песика Фіндо. Навіть помічниця – медсестра бегемотиха Галлі.

Lego Фургон з хот-догами в парку розваг 41129

В числі кращих новинок можна назвати нові набори із серії Lego Friends

Дуже цікаве доповнення до Хартлейк Сіті – «Фургон з хот-догами в парку розваг» 41129. Це Стефані зайнялася новим бізнесом, і як усе продумано – оригінальної форми фургон, форма хотдога для Нейта і навіть криве дзеркало, щоб зацікавити клієнтів! Від подруги не відстає Емма – вона відкриває салон по догляду за конями. В наборі фігурка Емми, лошати Діаманта, а також душ-арка і аксесуари. Цікаво, а чим займаються їхні подруги?

 

Lego Пригоди в будиночку на дереві 31053Хлопчики зрадіють, коли побачать чудовий конструктор «Пригоди в будиночку на дереві» 31053. Це пригоди для справжніх скаутів – хлопчика і дівчинки. Їм прийдеться нелегко – потрібно побудувати будинок на дереві, пофарбувати його, а тоді підняти прапора і приготуватися до пригод!

 

 

  

лего маяк 31051

Неймовірний сюрприз для дітей – конструктор «Маяк Сreator 3 в 1» 31051

Дуже ретельно деталізована модель маяка, в якому живе доглядач і його дружина. Цікаво спостерігати за їхнім життям, як вони спілкуються, ловлять рибу, їдять і вмикають світло в маяку. А ще цю унікальну модель можна скласти в човнову або рятувальну станцію.

 

 

Lego Роторний екскаватор 42055Для старших хлопчиків захоплюючим процесом стане створення реалістичної копії роторного багатоківшевого траншейного екскаватора на гусеницях 42055. Скласти такий конструктор – не абищо. Після підключення елементів живлення робота екскаватора стає повністю автоматизованою. Ще з деталей конструктора будується кар`єрний самоскид і мобільний автоматизований завод з переробки корисних копалин.

 

 

 

Lego Зачарований замок Белль 41067Дівчатка зможуть поринути у казку разом з набором «Зачарований замок Белль» 41067 із серії Принцеси Діснея. Величний замок з вежами і прапорами наповнений таємницями, а його зачаровані мешканці – Чудовисько, чайник мадам Потт, канделябр Люм`єр, годинник Когсворт і інші будуть боротися за любов красуні Белль і Чудовиська, яке повинно зняти чари. Цей чудовий ретельно деталізований конструктор теж відносимо до кращих новинок Lego 2016 року.

Більше новинок Lego на сайті LVBRICK.COM.UA

Актуальные события и оперативная информация от наших читателей, полезные женские и мужские советы, обзоры рынка детских товаров и услуг, в общем много полезной и интересной информации в блоге интернет магазина Детки Ком!
Работает на: Amiro CMS