Хвороби малюка

Будь тривалий плач без причини , явне повторюване занепокоєння , візуальне відхилення ( навіть незначне ) вимагає консультації фахівця.
Все під контролем
За чим повинна спостерігати мама новонародженого ?
Вічка, носик , пупкова ранка і вміст підгузника. Необхідно також оцінити шкірні покриви і характер смоктання. 
У дівчаток важливо оглянути грудні залізяки , а у хлопчиків мошонку , у тих і інших – статеві органи. 
Найпоширеніші проблеми перших місяців : дакріоцистит (закупорка слізних проток ) , мокнучий пупок , дисбактеріоз , судинні утворення на шкірі і ущільнення , кефалогематоми , укорочена вуздечка мови . 
У дівчаток можуть спостерігатися незначні виділення з грудей , її нагрубание , також трапляються синехии малих статевих губ. 
У хлопчиків потрібно простежити , щоб яєчка опустилися в мошонку , а головка статевого члена вільно відкривалися ( при огляді це перевірить хірург і виключить фімоз ) . Зазвичай неонатологи ретельно оглядають немовляти перед випискою і дають батькам рекомендації . Однак трапляється й так , що недуга дає про себе знати через деякий час.Не бійся зайвий раз звертатися до лікаря , нехай і для свого заспокоєння . Невипадково дільничний педіатр навідується до вас регулярно. Став питання ! Навіть якщо не довіряєш цього доктора , максимально прояснити ситуацію. Принаймні , ти дізнаєшся назва явища , яке тебе насторожило. Далі дій за схемою: отримати якомога більше знань , пов’язаних з ним , і знайти кращого фахівця . Постарайся зрозуміти раз і назавжди: ніхто і ніколи не подбає про твоє дитину так , як це зробиш ти . І саме на тобі лежить відповідальність за його здоров’я.
Ти маєш право сумніватися в призначеннях лікаря , уточнювати діагноз , знаходити щадні методики лікування , перевіряти ще раз призначення та вчитуватися в інструкції до препаратів. Точно так же саме ти відповідаєш за графік прийому ліків і виконання процедур , а ще за профілактику і зміцнення імунітету.
Доктор може рекомендувати , наполягати , але змусити тебе не може. Остаточно вирішуєш ти , як у випадку звернення за допомогою , так і при відмові від неї ( включаючи відмову від госпіталізації ) .
важливі особливості
Не дарма кажуть про інтуїтивної зв’язку між мамою і малюком. За великим рахунком ти якимось внутрішнім чуттям завжди знаєш , що відбувається з дитиною. Але , тим не менш , тобі доведеться аналізувати всі симптоми самостійно і розбиратися , на що саме необхідно реагувати негайно. Кожна дитина індивідуальна , і в умовах однієї сім’ї в тому числі. Для старшого температура не страшна , його організм легко справляється з інфекцією , а у молодшого навіть невелике підвищення на градуснику викликає судоми. Один спокійно переносить прохолодне повітря і протяги , а іншому загрожує запалення легенів через прохолодного вітерця.
Власне , вже по першій застуді все буде більш -менш ясно. Як правило , отриманий від мами при народженні імунітет діє на всю силу перші півроку , потім захист починає слабшати . Якщо ти годуєш грудьми , то зможеш передати антитіла до тих хвороб , які перенесла . Ось чому жінці під час застуди рекомендують продовжувати прикладати дитину . Не виключено , що він взагалі не захворіє або все в легкій формі.
Що стосується малюків- штучників , то їм доводиться самостійно напрацьовувати імунітет. Саме цим і пояснюється той факт , що дітки , їсти суміш , хворіють частіше. Втім , дітлахи на природному вигодовуванні це теж пройдуть в свій час.
Автор: Овчинников Сергей

Ирина Лебедь
Коментарів немає
Категорії:
Если хочешь быть здоров
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Всі результати пошуку