Кращі новинки Lego 2016

Інтернет магазин Дітки Ком хоче розповісти вам про найцікавіше в світі іграшок всіх часів та народів – іграшки Лего.

  Кожний рік діти у всьому світі з нетерпінням чекають новинок від улюбленого Lego. І вони не бувають розчаровані. Кожен рік і малюки і підлітки отримають нагоду захоплюватися кращими конструкторами.
Для самих маленьких діток в цьому році було продовжено серію LEGO DUPLO. Нові конструктори «Екскаватор – навантажувач» 10811 і «Рухомий робокостюм Майлза» 10825 дуже сподобалися маленьким інженерам. Насичені кольори, досить великі детальки і цікава конструкція, а результат – цікава іграшка!  А дівчатка були у захваті від конструктора «Чарівна карета Софії Першої» 10822. 

Тільки подивіться – який красивий білосніжний пегас і пишна сукня у Софії! Також набір «Ветеринарний набір лікарки Плюшевої» 10828 не залишив їх байдужими, адже у лікарки є все необхідне, щоб полікувати хворих – Котика і песика Фіндо. Навіть помічниця – медсестра бегемотиха Галлі.

В числі кращих новинок можна назвати нові набори із серії Lego Friends

Дуже цікаве доповнення до Хартлейк Сіті – «Фургон з хот-догами в парку розваг» 41129. Це Стефані зайнялася новим бізнесом, і як усе продумано – оригінальної форми фургон, форма хотдога для Нейта і навіть криве дзеркало, щоб зацікавити клієнтів! Від подруги не відстає Емма – вона відкриває салон по догляду за конями. В наборі фігурка Емми, лошати Діаманта, а також душ-арка і аксесуари. Цікаво, а чим займаються їхні подруги?

Хлопчики зрадіють, коли побачать чудовий конструктор «Пригоди в будиночку на дереві» 31053. Це пригоди для справжніх скаутів – хлопчика і дівчинки. Їм прийдеться нелегко – потрібно побудувати будинок на дереві, пофарбувати його, а тоді підняти прапора і приготуватися до пригод!

Неймовірний сюрприз для дітей – конструктор «Маяк Сreator 3 в 1» 31051

Дуже ретельно деталізована модель маяка, в якому живе доглядач і його дружина. Цікаво спостерігати за їхнім життям, як вони спілкуються, ловлять рибу, їдять і вмикають світло в маяку. А ще цю унікальну модель можна скласти в човнову або рятувальну станцію.

Для старших хлопчиків захоплюючим процесом стане створення реалістичної копії роторного багатоківшевого траншейного екскаватора на гусеницях 42055. Скласти такий конструктор – не абищо. Після підключення елементів живлення робота екскаватора стає повністю автоматизованою. Ще з деталей конструктора будується кар`єрний самоскид і мобільний автоматизований завод з переробки корисних копалин.

Дівчатка зможуть поринути у казку разом з набором «Зачарований замок Белль» 41067 із серії Принцеси Діснея. Величний замок з вежами і прапорами наповнений таємницями, а його зачаровані мешканці – Чудовисько, чайник мадам Потт, канделябр Люм`єр, годинник Когсворт і інші будуть боротися за любов красуні Белль і Чудовиська, яке повинно зняти чари. Цей чудовий ретельно деталізований конструктор теж відносимо до кращих новинок Lego 2016 року.

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email

Всі результати пошуку