(044) 383 08 55
Корзина 0
Сравнить
Инструкции по сборке кроватки Детский Сон

Инструкции по сборке кроватки Детский Сон

По многочисленным просьбам наших покупателей и для облегчения сборки детских кроваток фабрики Детский Сон, в каждой карточке товара кроватки Детский Сон есть закладка "Документация", где мы выложили Инструкции по комплектации и сборке детской кроватки.

Инструкция:

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Назва виробу - дитяче ліжко Трансформер.

Габаритні розміри ліжка в мм (ширина х довжина х висота) 680 х 1250 х 1000.

Ліжко призначене для дітей віком від народження до 4 - 5 років.

Ліжко має передні частини з чотирма положеннями фіксації. Ламелі під матрац мають 2 положення фіксації по висоті. Колиска має стопорний механізм в нижній частині виробу та легко трансформується в ліжко (зняти 4 маятника на підшипниках викрутивши болти зі стяжок) для дітей старшого віку.

КОМПЛЕКТАЦІЯ

В магазини ліжко поставляється в розібраному вигляді. Специфікація деталей на ліжко та перелік фурнітури і деталей кріплення з показом необхідної кількості для зборки виробу, приведені в таблиці:

Специфікація

по малюнку

Назва деталей

та фурнітури

Кількість

шт.

(А)

Бічна частина

2

(В)

Задня частина

1

(D)

Передня частина (верх)

1

(C)

Передня частина (низ)

1

(H)

Ламелі під матрац

1

(N)

Бічна частина коробки шуфляди

2

(Е)

Планка з’єднань бічних частин коробки шуфляди

1

(E1)

Планка з’єднань бічних частин коробки шуфляди

1

(G1)

Передня частина шуфляди (три отвори)

1

(G)

Задня частина шуфляди (один отвір)

1

(Т)

Роликова направляюча (кріпиться на бічну частину коробки шуфляди)

2

(Т1)

Роликова направляюча (кріпиться на бічну частину шуфляди)

2

(М)

Кришка корпусу шуфляди

1

(L)

Дно шуфляди

1

(O)

Маятники з підшипниками

4

(W)

Фасад шуфляди

1

(J)

Бокові частини шуфляди

2

(K)

Розділяюча частина шуфляди

1

(F)

Ручка для шуфляди

1

(S)

Стопор

2

(P1)

Стяжка

8

(P)

Комфірмат

34

(Z)

Шуруп довгий

2

(Z1)

Шуруп з широкою шляпкою

2

(Q)

Болт для кріплення маятників

8

(R)

Шуруп дрібний

14

(I)

Ключ для комфірматів

1

(Х)

Підтримувач кришки корпусу шуфляди

2

Інструкція

1

ІНСТРУКЦІЯ ПО СКЛАДАННЮ ЛІЖКА

Конструкція виробу дозволяє проводити складання в домашніх умовах без використання спеціального інструменту та пристроїв.

Складання виробу рекомендовано виконувати на підлозі з м'яким покриттям уникаючи необережних ударів і зайвих зусиль.

Складання ліжка:

- Перевірте комплектність згідно таблиці.

- Складові елементи виробу мають своє позначення, яке показано на малюнках та в таблиці.

- Бокові частини (А) з’єднати з задньою частиною (В) та передніми частинами (С та D), як показано на мал.1 та 2.

- Ламелі під матрац (Н) делікатно вставити в середину ліжка напроти відповідних отворів в бокових частинах (А) та зафіксувати комфірматами (Р), мал.3.

- Бічні частини корпусу шуфляди (N) потрібно підготовити до подальшого складання прикрутивши роликові направляючі (Т) у попередньо позначені місця з допомогою шурупів дрібних (R). Далі потрібно забити підтримувачі (Х) кришки шуфляди (М) у відповідні отвори на деталі (N), а стяжки (Р1) вставити у отвори згідно мал.4, для фіксації стяжок потрібно їх забити до кінця.

Вже підготовлені (згідно мал.4) ліва та права деталі (N) потрібно з’єднати планками (E та Е1) після чого просунути кришку шуфляди (М) у відповідні пази на планках (Е1). Важливо дотримуватись розташування деталей згідно мал.6

- До бокових частин шуфляди (J) потрібно прикрутити другу частину роликових направляючих (Т1) дрібними шурупами (R) згідно мал.5. Важливо прикріпити направляючі з протилежної сторони від пазу.

- Передню та задню частину шуфляди (G та G1) з’єднати з бічними частинами шуфляди (J) та перемичкою (К) згідно мал.7 Важливо спочатку вставити кришку шухляди (L) в відповідні пази на деталях і лише тоді приєднувати другу бокову деталь (J), після чого закріпити дно шуфляди (L) шурупами (R) до перегородки (К).

- Фасад (W) та ручка шуфляди (F) кріпляться між собою з допомогою довгих шурупів (Z), шурупами із широкими шляпками (Z1) по краях шуфляди закріплюємо фасад (W) до передньої частини шуфляди (G1) у відповідні отвори згідно мал.7.

- Зібрану шухляду встановіть у корпус шуфляди (мал.8).

- З’єднайте колиску з корпусом шуфляди з допомогою маятників (О) які кріпляться болтами (Q), мал.9.

- Після складання колиски (мал.10) вставте заглушки на комфірмати, котрі входять до набору фурнітури.

- При необхідності можна вставити стопори у відповідний отвір на деталях (А та N).

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА ДОГЛЯДУ.

Для забезпечення довгочасної експлуатації, меблі необхідно розташувати подалі від джерела тепла. Лаковані поверхні деталей виробу слід оберігати від потрапляння вологи, різних розчинників, кислоти, а також від механічних ушкоджень. Підшипники маятників потрібно вберегти від потрапляння пилу, бруду, інших речовин для запобігання посторонніх шумів та забезпечення легкого плавного ходу колиски при гойданні.

3 поверхні меблів, покритої лаком чи фарбою, пил слід прибирати сухою, м'якою тканиною.

Необхідно пам'ятати, що довговічність меблів залежить не тільки від їх конструкції та якості, а і від правильного використання та догляду за ними.

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА

Гарантійний термін експлуатації меблів — 6 місяці з дня продажу.

В період гарантійного терміну підприємство зобов'язується безкоштовно усунути приховані виробничі дефекти, виявлені споживачем при правильній експлуатації меблів, а у випадку неможливості їх усунення — замінити їх.

За механічні ушкодження, які виникли в процесі експлуатації (зириви, сколи, подряпини), пошкодження, які виникли в наслідок недотримання інструкції складання, неправильного користування, застосування надмірної сили, а також недостачу комплектуючих, виробник відповідальності не несе. У разі виникненні питань - звертайтеся до магазину, в якому були придбані меблі. Зберігайте чек на придбання товару до кінця гарантійного терміну. Телефон майстрів по консультації та обслуговуванню – 050 183 24 66. 

Все новости интернет магазина Детки Ком - детская одежда и товары для детей

Трудно разобраться в громадном количестве предложений детских товаров и услуг, которые представлены в магазинах Киева и Украины.
Молодым мамам и папам нужны советы и нужна систематизация в подготовке к рождению ребенка и на первом году жизни. Именно поэтому мы постарались максимально просто, интересно и доступно описать в наших новостях все, что касается детского мира.


Самые интересные события в детском мире, новинки товаров для детей, новые услуги и акции от магазина Детки Ком, новинки детской одежды и инновации в детских игрушках:

 • тенденции
 • акции
 • советы
 • новинки отечественных и зарубежных производителей
 • тренды в детской одежде и детских игрушках

В нашем магазине Детки Ком удобно сегментирован   каталог детских товаров и вещей:

 • детская одежда для мальчиков и девочек
 • одежда для новорожденных
 • товары для мамочек
 • слинги, кенгуру и эрго рюкзаки
 • школьные ранцы и рюкзаки
 • детские и взрослые фотоальбомы и фоторамки
 • многоразовые подгузники
 • детское постельное белье и многое другое магазина Детки Ком

Интернет магазин детских товаров Детки Ком (044-383-08-55) расположен в Киеве и мы осуществляем удобную доставку по Киеву и Украине:

Днепр, Харьков, Луцк, Ровно, Ивано-Франковск, Ужгород, Черновцы, Хмельницкий, Житомир, Одесса, Умань, Винница, Херсон, Чернигов, Черновцы, Черкассы, Тернополь, Сумы, Ужгород, Николаем, Мариуполь, Полтава, Кривой Рог, Кременчуг, Кировоград, Запорожье, Прилуки, Нежин, Бердичев, Миргород, Новоград-Волынский, Краматорск, Шостка, Купянск, Никополь
Автор: Овчинников Сергей

Работает на: Amiro CMS